UzayHaberleri

Altınege Güçlü Kadın Ödülleri'ne Geri Sayım Başladı!

Yerel ve ulusal alanda ses getiren 'Altın Ege Ödülleri' imtiyaz sahibi Murat Kaplan, yeni bir organizasyon için kollarını sıvadı.

Kendi alanında başarılı ve güçlü kadınlara yeni bir motivasyon kaynağı olacak bu organizasyon 'Altın Ege Güçlü Kadın Ödülleri' adı altında 20 Haziran'da, misafirlerini ağırlayacak. Özlem Yıldız'ın sunumu ile iş, spor ve cemiyet dünyasının önde gelen 35 kadını, bu gecede ödül alacak.

Ana sponsor ZESU Estetik

Murat Kaplan: Ana sponsorumuz Zesu Estetik Cerrahi Kliniği kurucusu Zeliha Kırmacı, İzmir Bayraklı'da 6 yıldır yerli ve 3 kıtadan yabancı danışanları ağırlıyor ve onlara tüm plastik cerrahi işlemleri, diş estetiği, saç ekimi ve obezite cerrahisi ile üst düzey bir sağlık turizmi hizmeti veriyor. Bu sayede İzmir şehrini en iyi haliyle tanıtıyor. Aynı zamanda bünyesinde farklı birimlerde birçok kadın iş insanını da istihdam ederek kadınların iş dünyasındaki varlığını onurlandıran ve onları her anlamda destekleyen bir kurum olduğunu da kanıtlıyor. Altın Ege Güçlü Kadın Ödülleri'nin var oluş amacıyla tamamen örtüşen bir anlayışa sahip olan Zesu Estetik Cerrahi Kliniği’nin ana sponsorumuz olmasından gurur duyuyoruz ve kendisine çok teşekkür ediyoruz.

20 Haziran'da Altın Ege Güçlü Kadın Ödülleri'nin görkemli gecesinde görüşmek üzere.

https://youtu.be/pDYDSE6fxic

Astroloji tarihi, Burçların özellikleri, Astroloji ve kişilik, Astroloji ve aşk, Astroloji ve iş hayatı, Astroloji ve sağlık, Astroloji ve finans, Astroloji ve yolculuk, Astroloji ve medya, Astroloji ve sanat, Astroloji ve tarot, Astroloji ve numeroloji, Astroloji ve feng shui, Astroloji ve mitoloji, Astroloji ve psikoloji, Astroloji ve felsefe, Astroloji ve din, Astroloji ve bilim, Astroloji ve astroloji ile ilgili yazarlar, Astroloji ve astroloji ile ilgili kitaplar, Astroloji ve astroloji ile ilgili filmler, Astroloji ve astroloji ile ilgili müzeler, Astroloji ve astroloji ile ilgili kurslar, Astroloji ve astroloji ile ilgili online kaynaklar, Astroloji ve astroloji ile ilgili dernekler, Astroloji ve astroloji ile ilgili ünlüler, Astroloji ve astroloji ile ilgili haberler ve güncellemeler, Astroloji ve astroloji ile ilgili bilimsel araştırmalar, Astroloji ve astroloji ile ilgili popüler kültür

112
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@astrolojihaberleri.com.tr

astrolojihaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.